Vendosni fjalën kyçe....

Milanin e shpëton penalltia në frymën e fundit


Milani ka arritur të marrë 1 pikë në fundin e takimit me Udinesen.

Deri në minutën e 97 Milani ishte duke humbur pas një goli të shënuar nga Becao në minutën e 68.

Pas një penalltie të fituar nga një krosim në zonë, Kessie shënoi dhe mori një pikë e cila e mban në vendin e dytë.


Rregjistrohu
Më njofto
guest
0 Komente
Reagimet
Shikoni të gjitha komentet