Vendosni fjalën kyçe....

Chelsea fiton derbin ndaj Liverpool


Derbi i javës së 27 në Premierligë i ka takuar Chelseas.

Blutë e Londrës kanë arritur të triumfojnë 0-1 në Anfield ndaj Liverpoolit.

Të besuarit e Jurgen Klopp i dhanë fund ecurisë negative prej katër humbjeve duke e mposhtur 2-0 Shefieldin xhiron e kaluar dhe u mendua se do të jetë një pikë kthese për të bërë më mirë në pjesën e mbetur të sezonit.


Rregjistrohu
Më njofto
guest
0 Komente
Reagimet
Shikoni të gjitha komentet