Vendosni fjalën kyçe....

Biden shfaqet me ‘Lepurin e Pashkës’ me maskë në gojë, kritikohet


Presidenti amerikan Biden u shfaq me bashkëshorten e tij dhe maskotin e festës, një lepur të madh, i cili për çudinë e të gjithëve kësaj here u shfaq me një maskë në fytyrë.

Pasi anuloi festimin e zakonshëm me vezë në Shtëpinë e Bardhë, shefi i saj u përpoq të gjallëronte disi situatën duke u shfaqur në krah të maskotit lepur, i maskuar mesa duket për të përcjellë frymën e pandemisë.

Megjithatë maska në fytyrën e maskotit nuk shkoi pa u vënë re në rrjetet sociale me komentues të shumtë që e kritikuan nismën.


Rregjistrohu
Më njofto
guest
0 Komente
Reagimet
Shikoni të gjitha komentet