Vendosni fjalën kyçe....

Shoqërohet në polici një prej kontrollorëve të trafikut ajror


Policia ka shoqëruar një nga kontrollorët e trafikut ajror  

Sipas A2 News është shoqëruar në polici kontrollori Muhni Mezini.

Mezini u përfol se si personi i stresuar që kishte marrë para borxh te familjarët për të përballuar jetesën.

Ai është thirrur në polici pasi ka përfunduar turnin dhe është një nga 5 kontrollorët që ka shprehur paaftësinë për të kryer detyrën për shkak të stresit.

 


Rregjistrohu
Më njofto
guest
0 Komente
Reagimet
Shikoni të gjitha komentet