Vendosni fjalën kyçe....

Vetëplagoset një person në Tiranë, dërgohet në spital në gjendje të rëndë


Një shtetas është vetëplagosur sipas policisë mbrëmjen e sotme në Tiranë.

Policia dyshon se plagosja është bërë me armë zjarri ndërsa nuk është identifikuar personi i plagosur.

Gjendja shëndetësore e të plagosurit paraqitet e rëndë dhe është dërguar në spital.

Më datë 07.04.2021, rreth orës 21:35, në rrugën “Josif Pashko”, është vetëplagosur dyshohet me armë zjarri  një shtetas ende i paidentifikuar, rreth 50 vjeç, i cili ndodhet në spital, në gjendje të rëndë shëndetësore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”.

 


Rregjistrohu
Më njofto
guest
0 Komente
Reagimet
Shikoni të gjitha komentet