Vendosni fjalën kyçe....

Meta: Çështja e aeroportit është një shpikje, në vijim do ketë lojëra të reja


Presidenti, Ilir Meta në një intervistë për emisionin “Çim Peka Live” ka deklaruar se çështja e aeroportit është shpikje.

Meta paralajmëron lojëra të tjera në vijim por që sipas tij këto nuk rrezikojnë zgjedhjet e 25 prillit.

Ka deklaratë më rrumpallë se kjo që nuk ka asnjë lidhje me reagimin e një kryeministri normal dhe as me situatën. Është një provokim ndaj Presidentit me qëllim që të bjerë në një lojë çiliminjsh të papërgjegjshëm siç ishte historia e aeroportit që ka sajuar. Çështja e aeroportit është një shpikje. Do shikoni edhe lojëra në vijim se dhe unë kam një lajm të zi për të gjithë ata që nuk e duan demokracinë se zgjedhjet e 25 prillit do të mbahen”-deklaroi Meta..


Rregjistrohu
Më njofto
guest
0 Komente
Reagimet
Shikoni të gjitha komentet