Vendosni fjalën kyçe....

Policia aksion në Vlorë, kontrolle për lojëra e fatit

Policia e Vlorës ka zhvilluar një aksion këtë herë për evidentimin e pikave ku ushtrohet aktiviteti i lojërave të fatit.

Nga operacioni i policisë janë shoqëruar edhe disa persona ndërsa janë sekuestruar edhe makineritë e lojërave të fatit.

Aksioni vjen një ditë pasi RENEA zhvilloi ditën e djeshme një aksion dhe kontrolle të shumta në këtë qytet që rezultoi me arrestimin e Edison Begajt.